hanxiaoyishop toaletná kefa s dlhou rukoväťou toaletná kefa so základnou konzolou toaletná kefa moderný minimalistický dizajn sada nástrojov na čistenie kúpeľne toaletná kefa kefa na toaletnú misu
  • Posledné

hanxiaoyishop toaletná kefa s dlhou rukoväťou toaletná kefa so základnou konzolou toaletná kefa moderný minimalistický

€ 0.67

Množstvo tovaru
Това je prístupný

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Nie je to len nástroj, ale aj viac ako dekor pre kúpeľňu.Nie je to len nástroj, ale aj viac ako dekor pre kúpeľňu. Gumová prísavka má silný sací výkon, nie je ľahké silno tlačiť na čistenie toalety a môže ľahko vyriešiť rôzne prekážky, ako je toaleta a podlahový odtok. Efektívne vyčistite mŕtve rohy, šetríte čas a energiu. Ergonomická toaletná kefa je profesionálne navrhnutá pre vašu kúpeľňu, vďaka čomu je vaša kúpeľňa upratanejšia a modernejšia. Vyššie uvedené údaje sú len orientačné, veľkosť je manuálne meranie, chyba je 1-3 cm, prosím, dovoľte, ďakujem. Toaletná kefa s individuálnym držiakom poskytuje jednoduché a diskrétne skladovanie, ktoré udržuje podlahy čisté a suché; úhľadne zastrčí vedľa toalety; protišmyková, protišmyková penová základňa udržuje kefu misy v bezpečí; vydrží každodenné používanienázov : súprava na čistenie toaletnej kefymateriál : PP + gumašpecifikácia : 6,2 palca * 8,2 palca * 18,1 palca rýchlo : 1. Pri čistení toaletnej kefy potrebuje aj plynulý tok vody, ktorý je možné vybagrovať a sanitárne bez nečistôt. Gumová prísavka má silný sací výkon, nie je ľahké silno tlačiť na čistenie toalety a môže ľahko vyriešiť rôzne prekážky, ako je toaleta a podlahový odtok. Toaletná kefa má jednoduchý klasický biely dizajn. Pri čistení nepoškodí glazúru.

6.2 inches * 8.2 inches * 18.1 inches:
Quickly:
1. Please check the color and size before buying.:
2. Product photos do not include products other than products.:
3. Please note that due to different monitors, there may be slight color differences, please forgive me.:
4. The above data is for reference only, the size is manual measurement, the error is 1-3 cm, please allow, thank you.:
5. If you find any problems with our products, please feel free to contact us via email, we will solve this problem as soon as possible.:
6. Welcome to share and feedback to provide you with better products and services. :