Guľový Farebný strieborný obal na vreckovku obdĺžnikový držiak na Kožené vreckovky s rukoväťou dávkovač na tvárové vreckovky do Auta kúpeľňové doplnky Dekorácia domácej kancelárie
  • Posledné

Guľový Farebný strieborný obal na vreckovku obdĺžnikový držiak na Kožené vreckovky s rukoväťou dávkovač na tvárové

€ 2.33

Množstvo tovaru
Това je prístupný

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Perfektný doplnok k stolu, nočnému stolu alebo komode. * 【Jednoduché skladovanie a prenášanie】 : vďaka zacvakávacím tlačidlám a rukoväti na boku je rukoväť vhodná na zavesenie a upevnenie škatule na tkanivové kocky, dá sa oddeliť a rozložiť, keď sa nepoužíva, a sedí naplocho v kufri alebo taške, ľahko sa skladuje a prenáša na cestách. - Otváranie z oboch strán : s otvormi na oboch stranách, vďaka čomu je kryt koženej vreckovky ľahší na výmenu vreckovky alebo doplnenie vreckovky. Tiež skvelý darček na kolaudáciu, domácu výzdobu a ďalšie. - Jednoduché čistenie : stačí ho utrieť vlhkou utierkou. - Módny dizajn : vytlačené na hornej a všetkých stranách (bez potlače na spodnej strane a rukovätiach).* 【Dve veľkosti sa zmestia do väčšiny tkanivových boxov】 : krabica na tkanivové kocky má dve veľkosti : štvorcové (5.7 in) a obdĺžnikové (9. Špecifikácia : dve veľkosti : štvorec : 5. Upozorňujeme, že nie je umývateľný. * 【Prémiová koža a ľahko sa čistí】 : naša krabička na tkanivové kocky vyrobená z vysoko kvalitnej obojstrannej kože z pvc, mäkká na dotyk, jednoduchá, módna a praktická. * 【Všestranné použitie a skvelý darček】 : táto krabička na tkanivové kocky s potlačou na vrchu a na všetkých stranách, ideálna pre domácnosť, spálňu, kúpeľňu, obývaciu izbu, kuchyňu, kanceláriu, byt, stoly, stoly, nočné stolíky, dosky v reštauráciách, autá atď. Ľahko sa čistí, stačí utrieť vlhkou handričkou.7 v obdĺžniku : 9. - Snap tlačidlá a rukoväte : Snap tlačidlá na bokoch umožňujú odnímateľnú rukoväť, možno rozobrať a sploštenie, keď sa nepoužíva, a dať do kufrov a tašiek pre ľahké skladovanie a prenosnosť. * 【Jednoduché dopĺňanie a výmena】 : dizajn otvorov na oboch stranách uľahčuje výmenu škatule na tkanivové kocky alebo dopĺňanie tkanív.6 in), pojme väčšinu škatúľ na vreckovky štandardnej veľkosti alebo stohy jednotlivých obrúskov alebo vreckoviek na tvár. Upozorňujeme, že nie je možné prať, prať v práčke atď.6 V materiáli : PVC obojstranná koža balenie obsahuje : 1x obal na vreckovku vlastnosti : - dve veľkosti : dve veľkosti na výber, náš držiak na vreckovku pojme väčšinu štandardných veľkostí a krabičiek na vreckovky alebo stohy vreckoviek, vreckoviek na tvár.

Two sizes:
Square
Rectangle:
9.4*5.1*3.6in
Material:
pvc double-sided leather
Package includes:
1x Tissue Box Cover
Features:
- Two sizes:
Two sizes for choice, our tissue box holder can hold most standard sizes and tissue boxes or stacks of tissues, facial tissues.:
- High-quality Materials:
Tissue boxes are handcrafted from high quality pvc double-sided leather, which is soft to the touch and durable.:
- Both Sides Opening:
With both sides openings, making leather tissue box cover easier to change the tissue box or replenish tissue.:
- Snap Buttons & Handles:
Snap buttons on the sides allow removable handle, can be disassembled and flattening when not in use, and put into suitcases and bags for easy storage and portability.:
- Fashion Design:
Printed on the top and all sides (no print on the bottom and handles). Tissue box cover cube perfectly decorates your home, living room, bathroom, table top, both beautiful and functional. :
- Applies to:
Tissue box cover is very suitable for tables, desks, bedside tables, countertops in your home, bedroom, bathroom, living room, kitchen, toilet, office, apartment, dining room, car, etc.:
- Easy to clean:
Just wipe it off with a wet wipe. Please note that it is not washable, machine washable, etc.: