Obrubník Rampa 5.2 v 2ks obrubník rampy prenosné ľahké plastové príjazdovej cesty obrubník rampy z 2 s 2 rozširujúce Skrutkypre príjazdovú cestu, nakladacia rampa, chodník, auto, skúter, bicykel, motocykel
  • Posledné

Obrubník Rampa 5.2 v 2ks obrubník rampy prenosné ľahké plastové príjazdovej cesty obrubník rampy z 2 s 2 rozširujúce

€ 2.33

Množstvo tovaru
Това je prístupný

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

) Tvar dna uľahčuje odvodnenie a nie je ľahko zmytý dažďovou vodou. môžete si ho vziať kamkoľvek.(Sada s 2 Rozpínacími skrutkami.Prenosné a flexibilné a praktické:na pripojenie obrubníkov nie sú potrebné žiadne nástroje a je ľahké ich pripojiť ako puzzle.Vysoko kvalitné a robustné trvanlivé: naše Obrubníkové rampy sú vyrobené z odolných a vysoko kvalitných materiálov.

Height:5.2In:
Length:9.84In:
Width:10.63In:
Quantity:2PCS:
Color:Black:
Packaging includes:Two 5.2In high Curb Ramps with 2 Expansion Bolts:
Curb Ramp are a convenient and highly cost-effective way to allow cars, trolleys, wheelchairs and other vehicles to mount kerbs safely. Made from exceptionally durable robust, these ramps are able to support the weight of virtually any vehicle. Use the ramps individually on the go, deploy them on site in pairs or linked end to end, or install them permanently at your location via the pre-drilled mounting holes. (Set with 2 Expansion Bolts.):
1. Our curb ramp is constructed from durable and high quality materials. So it is more robust and durable:
2.Very easy to use with our Curb Ramp No tools are required to connect the kerb ramps and it is easy to connect like a puzzle. its you to take it anywhere.:
3.You can use it in front of warehouses, roadside ramps, in front of homes Gives access to a lowered car auto vehicle, SUV, van, mobile wheelchair, motorcycle, bike, scooter & hand truck over curbs or elevated sidewalk:
4.The latest anti-skid linear ramp. Two non-slip methods, firm and non-slip!: