Yuesfz presný Tester kvality vody 4 v 1 Ph TDS EC Temp testovacie pero Digitálny Tester kvality vody pre bazén s pitnou vodou praktický detektor kvality vody
  • Posledné

Yuesfz presný Tester kvality vody 4 v 1 Ph TDS EC Temp testovacie pero Digitálny Tester kvality vody pre bazén

€ 2.00

Množstvo tovaru
Това je prístupný

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ideálne pre domáce alebo laboratórne použitie; Vhodné na testovanie rovnováhy p H pitnej vody, bazéna. Široko používaný v akvakultúre, kvalite vody pre domácnosť, bazénoch, poľnohospodárstve atď. S automatickým režimom kompenzácie teploty, aby sa vyriešil nepresný problém spôsobený zmenou teploty kvapaliny. Použite na meranie p H & EC & TEMP TDS roztoku, omni?smerové meranie kvality vody, aby sa zabezpečilo zdravie kvality vody. Veľký a jasný LCD displej a funkcia podsvietenia vám môžu pomôcť získať presné a rýchle údaje. Neváhajte a kúpte si naše výrobky, máme vynikajúci popredajný servis.Špecifikácia : stav : 100% Úplne nový typ projektu : test kvality vody Materiál : ABSColor : ako je zobrazenéhmotnosť : približne 155 gramov / 5,5 ounces Uses : široko používaný v akvakultúre, kvalite vody pre domácnosť, bazénoch, poľnohospodárstve atď.Batéria : 3 x Gombíkové batérie LR004 160 m Ah (nie sú súčasťou balenia)baliaci zoznam : 1 x tester kvality vody (bez batérie)1 x Návod na použitie ak by ste mali akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. budeme sa snažiť, aby to pre vás bolo správne!.

Condition:
100% brand new
Project Type:
Water Quality Tester
Material:
ABS
Color:
as shown
Weight:
about 155 grams / 5.5 ounces
Uses:
Widely used in aquaculture, household water quality, swimming pools, agriculture, etc.
Battery:
3 x LR004 button batteries 160MAH (not included)
packing list:
1 x water quality tester (not including battery):
1 x instruction manual:
If you would have any questions, please feel free to contact us. we will Try our best to make the things right for you! :