HUILUN Brass Sheet E-Sports 99,9% čistá Medená kovová doska hliníková doska mosadzné dosky
  • Posledné

HUILUN Brass Sheet E-Sports 99,9% čistá Medená kovová doska hliníková doska mosadzné dosky

€ 10.57

Množstvo tovaru
Това je prístupný

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Vysoko kvalitná doska z medi s čistotou 99,9% z čistej medenej fólie, hladký povrch, nízky obsah kyslíka, dobrá vodivosť. Vlastnosti produktu : dobrá flexibilita, hustota, tepelná vodivosť, Elektrická vodivosť,. Existuje veľa rôznych hrúbok, ktoré si môžete vybrať : hrúbka : 0,3 mm, 0,4 mm, 0,5 mm, 0,6 mm. Šírka : 200 mm, dĺžka : 1 000 mm. vlastnosti materiálu : teplota spracovania za tepla je 750 - 830 stupňov; teplota žíhania je 600 - 700 stupňov; teplota žíhania pri nízkej teplote na odstránenie vnútorného napätia je 260 - 270 stupňov. Aplikácie : DIY projekty, koníčky, remeslá, stavebné dekorácie, priemyselné, vodivé teplo atď. Vyrobené z mosadzného materiálu s dobrými mechanickými vlastnosťami a opracovateľnosťou, vydrží spracovanie horúcim a studeným tlakom.Čistá meď je žltý kov, ktorý je žltý po vytvorení filmu oxidu medi na povrchu, takže priemyselná čistá meď sa zvyčajne nazýva mosadz alebo elektrolytická meď. Rafinácia môže získať 99-99, 9% čistej medi a elektrolýza môže získať 99,95-99,99% čistoty medi.špecifikácia : hustota je 8-9 g / cm3 teplota topenia 1083 ° Cckategória : elektrolytická čistá Medená séria vodivosť≥56 MS / M pevnosť v ťahu MPa= 295 hustota 8,9 g / cmlveľkosť : rôzne hrúbky, ktoré si môžete vybrať hrúbka : 0,3 mm, 0,4 mm, 0,5 mm,0,6 mm, Šírka : 200 mm dĺžka : 1000 mm široká použiteľnosť : 1. Dobrá vodivosť, môže byť použitá na výrobu drôtov, káblov, kefiek atď.;2. Dobrá Tepelná vodivosť sa používa na výrobu magnetických prístrojov a meračov, ktoré musia zabrániť elektromagnetickému rušeniu, ako sú kompasy, letecké prístroje atď.;3. Môže byť vyrobený do plasticity, ako je rúrka, tyč, drôt, páska, doska, fólia atď.4. Dobrá ťažnosť, z ktorej sa dá vyrobiť medená mosadz, má vysokú teplotu topenia a dá sa ľahko spracovať do rôznych tvarov a vzorov. Tmavočervený kovový lesk dodáva moderný pocit a má pokojné, ušľachtilé vlastnosti. Je to najčastejšie používaný materiál v medenej dekorácii.Sada : 1x medený listposkytnúť vám vysoko kvalitné výrobky je to, čo robíme, a vaša plná spokojnosť a šťastie sú pre nás nanajvýš dôležité!.

Density is 8-9g/cm3:
Melting point 1083°C:
Category:
Electrolytic Pure Copper Series
Conductivity≥56ms/ m:
Tensile strength Mpa= 295:
Density 8.9g/cml:
Size:
a variety of different thicknesses for you to choose
Thickness:
0.3mm, 0.4mm, 0.5mm, 0.6mm,
Width:
200mm
Length:
1000mm
Wide applicability:
1. Good conductivity, can be used to make wires, cables, brushes, etc.;:
2. Good thermal conductivity is used to manufacture magnetic instruments and meters that need to prevent electromagnetic interference, such as compasses, aviation instruments, etc.;:
3. Can be made into plasticity such as tube, rod, wire, tape, plate, foil, etc.:
4. Good ductility, can be made into copper :
Brass has a high melting point and can be easily processed into various shapes and patterns. The deep red metallic luster gives a modern feel and has calm, noble qualities. It is the most commonly used material in copper decoration.:
Set:
1x copper sheet
Providing you with high-quality products is what we do, & your full satisfaction & happiness are of utmost importance to us! :