GELTDN multifunkčný Pracovný opasok Kožená taška úložné nástroje reflexné puzdro na opasok skrutkovač držiak na opravu hardvéru
  • Posledné

GELTDN multifunkčný Pracovný opasok Kožená taška úložné nástroje reflexné puzdro na opasok skrutkovač držiak

€ 45.83

Množstvo tovaru
Това je prístupný

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Vyrobené z kože, odolné, nositeľné, ľahké a ľahko sa prenáša. Reflexný dizajn pre ľahké objavenie, prináša vám lepšiu ochranu. Viaceré vrecká môžu byť vybavené rôznymi nástrojmi, ktoré vyhovujú vašim potrebám, zatiaľ čo železné háčiky možno použiť na zavesenie nástrojov, ako sú kladivá. S mnohými vreckami, s bočným vreckom na uloženie malých predmetov, vonkajšími slučkami na vloženie kľúča, račňovej rukoväte alebo iného náradia. Je to skvelá taška na náradie pre elektrikárov počas inštalácie alebo údržby. Vyrobené z kože, odolné, nositeľné, ľahké a ľahko sa prenáša. Reflexný dizajn pre ľahké objavenie, prináša vám lepšiu ochranu. Viaceré vrecká môžu byť vybavené rôznymi nástrojmi, ktoré vyhovujú vašim potrebám, zatiaľ čo železné háčiky možno použiť na zavesenie nástrojov, ako sú kladivá. S mnohými vreckami, s bočným vreckom na uloženie malých predmetov, vonkajšími slučkami na vloženie kľúča, račňovej rukoväte alebo iného náradia. Je to skvelá taška na náradie pre elektrikárov počas inštalácie alebo údržby. Vyrobené z kože, odolné, nositeľné, ľahké a ľahko sa prenáša.Reflexný dizajn pre ľahké objavenie, prináša vám lepšiu ochranu.Viaceré vrecká môžu byť vybavené rôznymi nástrojmi, ktoré vyhovujú vašim potrebám, zatiaľ čo železné háčiky možno použiť na zavesenie nástrojov, ako sú kladivá.S mnohými vreckami, s bočným vreckom na uloženie malých predmetov, vonkajšími pútkami na nasadenie kľúča, račňovej rukoväte alebo iných tools.It je skvelá taška na náradie pre elektrikárov počas inštalácie alebo údržby.ŠPECIFIKÁCIA : Názov položky : taška na opasok na náradie Materiál : Leather Dimension : app.510x220mm / 20, 08x8, 66inmain Color : Brown Package Include : 1 *priemyselný prakak máte akékoľvek otázky týkajúce sa produktu, kontaktujte ma, budeme Vás kontaktovať do 24 hodín a poskytneme vám uspokojivú odpoveď.

Item Name:
Tool Belt Bag
Material:
Leather
Dimension:
app.510x220mm/20.08x8.66in
Main Color:
Brown
Package Include:
1 *industrial sling:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :