Fľaša na fľašu izolovaná fľaša na vodu 64 oz so slamou a dvojakým vekom Polgalónová nádoba na vodu vákuová nehrdzavejúca oceľ na cvičenie a šport izolovaný pivný Growler s rukoväťou(Purplepinkyellow)
  • Posledné

Fľaša na fľašu izolovaná fľaša na vodu 64 oz so slamou a dvojakým vekom Polgalónová nádoba na vodu vákuová nehrdzavejúca

€ 7.46

Množstvo tovaru
Това je prístupný

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Vodná banka je vyrobená zo 100% potravinárskej nehrdzavejúcej ocele 18/8 a je odolná proti prepichnutiu, oxidácii a prenosu chuti s predĺženou životnosťou. S takou všestrannou fľašou je ľahké zostať hydratovaný a osviežený počas vzrušujúcich dobrodružstiev. Zašleme veľkú tašku, ktorú môžete použiť na cvičenie a kefka vám pomôže vyčistiť ju, samozrejme, iba ručné umývanie a žiadne abrazíva. 【Veľká rukoväť a veko na dvojaké použitie】 : Naša polgalónová fľaša na vodu má veko na dvojaké použitie , nielenže môžete piť priamo cez slamené veko, ale tiež môžete krútiť uzáverom, aby ste naliali vodu. A čo viac, veľká rukoväť vám môže pomôcť pohodlne športovať (rukoväť sa dá vybrať a zostaviť). 【Vákuovo izolované】 : izolovaná fľaša na vodu je vybavená dvojitou stenou z potravinárskej nehrdzavejúcej ocele 18/8, ktorá udržuje tekutiny ľadové až 48 hodín alebo potrubie horúce až 24 hodín. 【Pre outdoorové aktivity 】 : s pol galónovou kanvicou na vodu je jednoduchšie užiť si výlet s menším počtom náplní a je ideálny na turistiku, kempovanie a športové aktivity. 【Vákuovo izolované】 : izolovaná fľaša na vodu je vybavená dvojitou stenou z potravinárskej nehrdzavejúcej ocele 18/8, ktorá udržuje tekutiny ľadové až 48 hodín alebo potrubie horúce až 24 hodín. 【S taškou a kefou】 : tento pohárik z nehrdzavejúcej ocele je nehrdzavejúci, odolný voči potu a bez BPA, dodáva sa so zárukou 90 dní. S takou všestrannou fľašou je ľahké zostať hydratovaný a osviežený počas vzrušujúcich dobrodružstiev. Zašleme veľkú tašku, ktorú môžete použiť na cvičenie a kefka vám pomôže vyčistiť ju, samozrejme, iba ručné umývanie a žiadne abrazíva. 【Veľká kapacita】 : izolovaný pestovateľ piva má kapacitu 64 oz, do ktorej môžete naliať 8 šálok vody a tento produkt Vás môže hydratovať celý deň.【Veľká rukoväť a veko na dvojaké použitie】 : Naša polgalónová fľaša na vodu má veko na dvojaké použitie , nielenže môžete piť priamo cez slamené veko, ale tiež môžete krútiť uzáverom, aby ste naliali vodu. Naplnenie ľadu a uchopenie fľaše sú ľahké pomocou širokých úst. 【Veľká kapacita】 : izolovaný pestovateľ piva má kapacitu 64 oz, do ktorej môžete naliať 8 šálok vody a tento produkt Vás môže hydratovať celý deň.